Strojní zámečník - udržbář

Pro náš provoz v Myslince u Nýřan hledáme strojního zámečníka - údržbáře na posílení týmu údržby. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • Preventivní údržba strojů a zařízení,
  • opravy strojů a zařízení,
  • kontrola, preventivní údržba a opravy forem,
  • údržba a kontroly podpůrných zařízení jako kompresory,
    kotelny, montážní přípravky atd.

Požadujeme:

  • Vyučení v technickém oboru
  • Flexibilitu – ochotu pracovat na směny
  • Technický typ – orientace ve výkresové dokumentaci,
  • Dobrá fyzická zdatnost,
  • Smysl pro zodpovědnost.

Nabízíme:

Atraktivní a do budoucna jistá pracovní místa se zázemím v mezinárodní společnosti, která odpovídají vysokým standardům automobilového průmyslu a jsou odpovídajícím způsobem finančně ohodnocena na základě znalostí a zkušeností. Mezi benefity poskytované našim zaměstnancům patří například stravenky nebo stravování zdarma, možnost dalšího odborného vzdělávání a osobního rozvoje, bonusová dovolená dle odpracovaných let, roční odměny dle plnění výsledku hospodaření a věrnostní prémie.

Autobusová doprava zajištěna na trasách:

  • Plzeň, Vejprnice, Tlučná, Nýřany, Myslinka
  • Manětín, Lité, Dolní a Horní Bělá, Loza, Nekmíř, Všeruby, Líšťany, Město Touškov, Kozolupy, Myslinka

  • Stod, Chotěšov, Zbůch, Úherce, Myslinka

V případě dotazů se obraťte na paní Janu Dufkovou tel. 377 194 126.

Svoje životopisy zasílejte na e-mailovou adresu volnamista@elkamet.cz

V Myslince 30. 09. 2021

Elkamet s. r. o.
Markéta Křížová

Personální oddělení