Technická/ý nákupčí

Do oddělení technického nákupu hledáme kolegyni/kolegu

Požadavky:
•    Středoškolské či vysokoškolské vzdělání
•    Znalost NJ nebo AJ
•    Výborná znalost práce na PC
•    Technické a obchodní myšlení
•    Orientace ve výkresové dokumentaci
•    Prezentační a komunikační dovednosti
•    Praxe na obdobné pozici podmínkou
•    Řidičský průkaz B

Náplň práce:

•    objednávky materiálů, zboží a služeb ve svém úseku nákupu
•    zpracování nákupních požadavků z jednotlivých oddělení
•    realizace rámcových objednávek na materiál, zboží a služby
•    nákup strojů, strojních zařízení, konstrukcí, manipulační techniky a pomocné technologie, vč. nákupu náhradních dílů k výše uvedeným zařízením
•    rozvoj spolupráce s dodavateli - jednání o objemových slevách a podmínkách s určenými dodavateli, komunikace a vyjednávání, uzavírání smluv s dodavateli a jejich hodnocení, vyhledávání nových dodavatelů
•    uzavírání/ukončování servisních smluv
•    úzká spolupráce s ostatními úseky společnosti
•    práce s ERP systémem  (ABAS)

Nabízíme:

Atraktivní a do budoucna jistá pracovní místa se zázemím v mezinárodní společnosti, která odpovídají vysokým standardům automobilového průmyslu a jsou odpovídajícím způsobem finančně ohodnocena na základě znalostí a zkušeností. Mezi benefity poskytované našim zaměstnancům patří například stravenky, možnost dalšího odborného vzdělávání a osobního rozvoje, bonusová dovolená dle odpracovaných let.

V případě dotazů se obraťte na paní Ing. Helenu Holubovou, tel. 377 194 126

Svoje životopisy zasílejte na e-mailovou adresu volnamista(at)elkamet.cz

V Myslince 14. 9. 2020

Elkamet s. r. o.
Ing. Helena Holubová

Personální oddělení