Skladník - řidič VZV

Hledáme pracovníka skladu do třísměnného provozu.

Náplň práce:

  • manipulace s VZV, nakládka kamionů,
  • manipulace s hotovými výrobky
  • balení hotových výrobků

Požadujeme:

  • vyučení
  • praxe v ovládání VZV, průkaz řidiče VZV
  • praxe v nakládce kamionů ze země

    Nabízíme:

    Atraktivní a do budoucna jistá pracovní místa se zázemím v mezinárodní společnosti, která odpovídají vysokým standardům automobilového průmyslu a jsou odpovídajícím způsobem finančně ohodnocena na základě znalostí a zkušeností. Mezi benefity poskytované našim zaměstnancům patří například stravenky nebo stravování zdarma, možnost dalšího odborného vzdělávání a osobního rozvoje, bonusová dovolená dle odpracovaných let, roční odměny, odměny za doporučení nových zaměstnanců a nově věrnostní prémie.

    Autobusová doprava zajištěna na trasách:

    • Plzeň, Vejprnice, Tlučná, Nýřany, Myslinka
    • Manětín, Lité, Dolní a Horní Bělá, Loza, Nekmíř, Všeruby, Líšťany, Město Touškov, Kozolupy, Myslinka

    • Stod, Chotěšov, Zbůch, Úherce, Myslinka

    V případě dotazů se obraťte na paní Ing. Helenu Holubovou, tel. 377 194 126 nebo na paní Vladimíru Herzogovou, tel.  377 194 158.

    Svoje životopisy zasílejte na e-mailovou adresu volnamista@elkamet.cz

    V Myslince 30. 09. 2021

    Elkamet s. r. o.
    Markéta Křížová

    Personální oddělení